To nie jest zwykły blog o podróżach

Zajrzyj tu przed odlotem …

Ostatnio jeden z portali wakacyjnych zastosował świetny chwyt marketingowy.

Pod ofertą widnieje opis ” nasza prowizja zero zł”. No więc NIE Kochani Czytelnicy. Pic na wodę fotomontaż i wata cukrowa w szeroko pojetym markietingu 😉 Czy na prawdę pracujemy za darmo?

NIE !

A więc prowizja zero zł odnosi się zapewne do oferty czyli jej przygotowania.
W naszej turystycznej bajce przyjęła się niepisana zasada, iż za ofertowanie prowizji nie pobieramy. Tak więc marketing w postaci darmowej oferty jest robieniem z konsumenta idioty albo z konkurencji wariatów.

I tak właśnie z takimi smaczkami tu do Ciebie przybywamy.

Przeczytasz tu o promocji, biletach lotniczych za złotówkę czy pogodzie na Majorce w nadchodzącym sezonie. Dowiesz się o nieuczciwych chwytach marketingowych w turystyce i o klauzulach niedozwolonych stosowanych w umowach. Ale przede wszystkim to blog o trendach w szeroko pojętej branży turystycznej. Podzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami, naszymi obawami jak również nowinkami.

Chcesz wiedzieć jaka forma turystyki jest modna w tym kwartale, jaki gadżet każdy turysta w walizce mieć powinien, a do tego jaką apkę wgrać przed wyjazdem na wakacje?

Chcesz wiedzieć jak i dlaczego media manipulują Twoim wyborem?

Chcesz uchronić się przed kolejnym bankructwem organizatora podróży albo nie wiesz z kim udać się na wakacje?

Nasze doświadczenie i wiedza to nie kopiuj/wklej z poczytnych witryn. Znamy branżę od podszewki od tej kolorowej strony jaką są podróże, po czarno białą jaką jest biurokracja.

Wpadnij tu od czasu do czasu a dowiesz się tego czego na pewno Twój sąsiad jeszcze nie wie 😉

Dzięki trendom w branży możesz przewidzieć kryzys gospodarczy, wahania kursów walut czy wzrost cen paliwa. Możesz zbadać poziom szczęścia poszczególnych narodowości czy wyznaczyć potrzeby rozbudowy infrastruktury hotelowej.

To trend wskaże Ci miejsce, czas a nawet i to co do walizki spakować trzeba. Jeśli nie śledzisz trendów zawodowo to z pewnością nieświadomie. Nie bądź oporny na nadchodzące trendy turystyczne bo najzwyczajniej w świecie nie warto. Turystyka to największa gałąź gospadarki świata więc bądź jej czynnym świadomym uczestnikiem.

Nasza ulubiona strefa przed odlotem to STREFA BEZCŁOWA. Oby nasza wirtualna stała się dla Ciebie tak samo przyjemna 😉

Leave a Reply