FAJNA oferta w SUPER cenie

Tak to już u nas jest, że każdy kto do nas trafia szuka wakacji. Nic w tym dziwnego niby nie ma, ale zastanawiamy się z Kapitanem, że jest Was tyle, że czasem nie ogarniamy, a większość łączy jedno… FAJNA OFERTA W SUPER CENIE!

7

Dziś chciałabym Wam wytłumaczyć dlaczego jest to dla nas najgorsze hasło jakie słyszymy w ciągu dnia i jak z tym sobie radzimy.

Znacie nas już trochę i wiecie, że naszą rolą jest dobranie wakacyjnych propozycji do Waszych potrzeb. Naszą rolą jest tak dopasować ofertę, aby wymagający pan Mieciu miał luksus na sto dwa, a rozrywkowa Jola cieszyła się z darmowych transferów z hotelu do centrum, bo przecież potańczyć trzeba.

Gdy jesteście już naszymi stałymi Klientami i troszkę Was znamy, mamy porównanie do poprzednich zakupionych wakacji, poznaliśmy już oczekiwania i wymagania. Ale gdy lecisz od nas po raz pierwszy i wysyłasz maila o treści:

„Czy jest jakaś fajna oferta w super cenie na marzec”?

to czuję, jak zaciskają mi się mięśnie na całym ciele i zaczynam przypominać sobie spokojny oddech na zajęciach jogi licząc do dziesięciu.

Może Wam tego jeszcze nikt nie wytłumaczył więc to uczynię ja Lastowiczka z krwi i kości.

Pod pojęciem FAJNY kryje się wiele zagadnień. Wilki śpiewają: „Baśka miała FAJNY biust”

Dla mnie FAJNY to mały, dla Kapitana FAJNY to duży 🙂 Lot dreamlinerem do USA był całkiem fajny, sałatka grecka zjedzona na Lefkadzie też była fajna, fajna była też godzina wylotu na Sri Lankę, bo w nocy i można było przespać lot. A co dla Ciebie jest FAJNE?

1
Lastowicze w USA

SUPER CENA? Kapitan mawia, że jak kupuję kiecki za 19.90 zł z wyprzedaży to jest to super cena. Jak kupuję za 150 zł to już jest, że jestem zakupoholiczką. Kiedyś kupiłam nawet za 3000 zł albo i więcej, ale to chyba ślubna 13 lat temu była. I masz ci los! SUPER CENA może mieć wiele wymiarów i to ile! SZOK!

Dlatego jak piszecie do nas maile powyższej treści, to nie wiem czy zadowoli Cię standard kolekcji z wyprzedaży czasem z wątpliwym standardem, czy butikowa jakość za więcej monet. Nie znamy się i musimy się poznać! My trąbimy o tym często, chcemy uświadamiać Was najbardziej jak potrafimy, bo wtedy żyje nam się lepiej, a dla Was znajdziemy szybciej propozycję dopasowaną do Waszych oczekiwań z miliona ofert jakie mamy w systemie. Pamiętajcie, że doradca podróży ma magiczny system (podobny do wyszukiwarek internetowych) i musi wybrać dla Was najlepszą ofertę jaką sobie wymarzyliście. Dobry doradca nie ma w swoim systemie kryterium FAJNA ani SUPER CENA, dlatego podpowiemy jak sprawnie naprowadzić doradcę na swoje oczekiwania.

Zanim zaczniesz czytać pobiegnij sprawdzić, czy masz ważny dowód osobisty lub paszport. Bez tego nie ruszymy! Sprawdzaj przepisy wjazdowe na www.msz.gov.pl, bo czasem paszport musisz mieć ważny minimum 6 miesięcy, a czasem tylko trzy. Tutaj przy okazji odsyłam do starszego wpisu —> O DOKUMENTACH PODRÓŻY <— 

Co naszym zdaniem jest najważniejsze podczas pierwszego kontaktu z doradcą podróży.

  1. TERMIN URLOPU: tutaj nigdy nie ograniczaj się do sztywnych dat  jeśli tylko możesz. Gdy masz sztywne 7 dni urlopu, musimy wstrzelić się idealnie w pierwszy dzień wolnego, abyś zdążył wrócić z podróży w ostatniej chwili wolności, a jeszcze pranie po podróży, odpocząć po wakacjach trzeba. Zakładam oczywiście, że chcesz lecieć na tydzień odsapnąć po całości. Są kierunki, które nie zgrają się z Twoim urlopem, a marzysz właśnie o nich. Im masz większe pole manewru tym więcej możliwości. Podaj zawsze datę od – do, w której możemy sie poruszać.
  2. ILOŚĆ OSÓB: To też niby nieistotne, a jednak bardzo! Czy wiesz, że czasem napracujemy się z największą starannością, a po godzinie pracy otrzymujemy wieści: Lastowiczko! Kapitanie, ale ja mam dzieci!!! i to dwoje!!!! No i masz babo placek! hotele, które przygotowaliśmy są tylko dla dorosłych. Masz dzieci to już siara trochę o nich zapominać podczas wakacji, chyba że masz kochane babcie, które wyrywają się do opieki podczas kiedy Ty popijasz drinka na plażach Dominikany. Przy dzieciach zawsze podawaj daty urodzenia. Dlaczego? czy wiesz, że na całym świecie w większości hoteli i linii lotniczych dzieci do 2 lat lecą za totalną darmoszkę? Dzieci do 6 roku życia mogą mieć fajne zniżki, a te do 12 lat to już prawie dorosłe i ostatni dzwonek na mniejsze koszta? Są też hotele gdzie i 16 latek zniżkę dostanie. Niezmiernie zatem ważne są daty urodzenia. Niedawno usłyszałam, że aby otrzymać zniżkę można przekłamać datę urodzenia. To paskudna bzdura i jeśli ktoś Wam takie głupoty opowiada to znaczy, że nigdy nigdy nie leciał samolotem, czy nie meldował się w hotelu. Nie róbcie tego, bo Wasze dane wprowadzane są do systemu zintegrowanego z liniami lotniczymi, hotelami i jak błąd zostanie wyłapany podczas weryfikacji dokumentów tożsamości, to płacić trzeba będzie z nawiązką za nowy bilet i miejsca w hotelu. Czasem trafiają się błędy, ale od tego jest umowa, aby ją zweryfikować przed podpisaniem. Tylko prawda nas wyzwoli!
  3. LOTNISKA WYLOTU: No świetnie by było, gdybyśmy znali preferencje dotyczące lotnisk. Zamiast wysyłać Cię z Gdańska, wyślemy Cię z Lublina, bo wyhaczymy niższą cenę. Ty z Gdańska do Lublina masz tyle drogi , że zajmie ci ona dwa dni. Pisz zatem śmiało jakie lotniska masz najbliżej siebie, i które bierzesz pod uwagę. Nie ograniczaj się nigdy do jednego, bo nie wiem czy wiesz, ale są kierunki, które nie polecą z Katowic czy z Rzeszowa. Po co zatem zamykać się przed światem?
  4. KIERUNKI WAKACYJNE: wymień te, które bierzesz pod uwagę, albo te których nie chcesz. Może już masz dokonania w tej materii, więc wymień czego powtarzać nie chcesz, a co skradło Twoje serce. Możesz wspomnieć gdzie ostatnio wypoczywałeś i jakie są Twoje odczucia. Mamy wtedy małą skalę porównawczą i już ułatwiasz nam zadanie o stokroć.
  5. OCZEKIWANIA: tu możesz szaleć! wszystko co powiesz będzie użyte przeciwko twoim znajomym z FB! Będzie miało wpływ na to co zobaczą na twoim instagramie i innych you tubach. Im więcej nam powiesz czego oczekujesz, tym bardziej ich wkurzymy 🙂 A tak na poważnie, to może lubisz piasek zamiast kamieni na plaży, może lubisz łowić ryby, albo tańczyć do białego rana, może all inclusive to Twoje marzenie lub jesteś na diecie i żywisz się energią z kosmosu. Nie ma aquaparku, dzieci nie dadzą Ci żyć? Chcemy abyś żył, napisz nam zatem, że takich cudów oczekujesz. To wszystko są bardzo istotne kwestie, które również mają znaczenie przy szykowaniu oferty.
  6. BUDŻET: to jest kwestia dyskusyjna. Ktoś powie: podam budżet, to mi dowalą oferty w górnej granicy. Chcesz to sprawdź. Tak może powiedzieć tylko ten kto nas nie zna. Po co ten budżet? Ano dlatego, że ta FAJNA cena, którą chcesz uzyskać ma jakąś wartość. Tutaj nie ma co oszukiwać, naciągać, przesadzać. Podaj realny budżet jakim dysponujesz na osobę lub rodzinę. Jeśli przekroczymy tą kwotę to powód może być taki, że znaleźliśmy propozycję o stówkę droższą, a o niebo lepszą. Może być też taka akcja, że nie zmieścimy się w budżecie, bo masz ochotę na prywatny basen w pokoju i 3 wycieczki w cenie. My nie owijamy w bawełnę, tylko odpowiemy Ci konkretnie, że w tej cenie nie znajdziemy dla Ciebie wakacji.
11
nasza wakacyjna NARNIA Kielce ul.Kościuszki 24

Pomyślisz… ale mi LASTOWICZE! Lastowiczka i Kapitan od ponad dekady w turystyce sobie siedzą i zapewniam, że oferty LAST MINUTE uwielbiają. Szykujemy również oferty FIRST MINUTE, które od kilku sezonów naszym zdaniem okazują się bardziej atrakcyjne i opłacalne od nerwowego LAST MINUTE. Szukamy dla Was ofert od WSZYSTKICH organizatorów, którzy znajdują się w rankingu najlepszych w Polsce i nasza praca nigdy nie jest na odwal się! W kreowanie Waszych wakacji wkładamy całe serce, doświadczenie i masę przemyśleń, kierujemy się Waszymi wskazówkami, które są dla nas BEZCENNE. Gdy chcesz iść na skróty wybierz wyszukiwarki, jest ich taaaaak wiele! Tylko czy wiesz, że to zwykły algorytm i nie będzie krzyczał gdy właśnie wybrałeś najbardziej reklamacyjny hotel z możliwych w SUPER CENIE! Chcesz oszczędzić sobie niespodzianek zdaj się na DORADCÓW PODRÓŻY. Wybieraj takich, którzy mają doświadczenie, którzy mają historię, osiągnięcia, mają renomę. Wybieraj takich, którzy nie przekupują Cię rabatami czy innymi parkingami gratis. To nie atut, to brak argumentów sprzedażowych wiesz o tym? Wybierasz wakacje i mają one być najlepsze, nie oszczędzaj na komforcie i nie daj się sprzedać za piłkę plażową, bo to siara jak stąd do Wietnamu.

Tak właśnie powstała nasza magiczna szóstka, która sprawi, że kreowanie wakacji będzie szło sprawnie, a Wasze oferty będą dopasowane na medal.

Ale to proste… co nie?

Macie ochotę na ofertę od uzależnionych od swojej pracy doradców podróży? 

Piszcie śmiało

biuro@lastowicze.pl

INSTRUKCJA OBSŁUGI LASTOWICZÓW

Leave a Reply