RADY LASTOWICZÓW ile to złotówek?

Cześć Nowy Roku!!!

To będzie najkrótszy wpis na tym blogu, ale co tam! Kiedyś i na taki czas przyjśc musi.

Uwielbiamy z Kapitanem na początku roku robić burzę mózgów. Tyle pomysłów nam się wtedy rodzi, tyle projektów i oczywiście planów wyjazdowych.

Zawsze analizujemy nasze wzloty i upadki, nasze sukcesy i porażki, nasze słabe i mocne strony. Analiza jest potrzebna, bo wtedy wiadomo, w którą stronę iść. Przeanalizowaliśmy sobie na co poświęcamy najwięcej czasu, gdzie ten czas nam ucieka, a gdzie moglibyśmy go nadrobić?

I tak opowiemy Wam o naszym pierwszym pomyśle, który w głowach mamy od kilku lat, ale nigdy nie byliśmy na tyle asertywni i odważni, aby go zrealizować. Co to takiego? Dla wszystkich tych, którzy nie są naszymi Klientami, a proszą o rady, wskazówki, mimo że wakacje kliknęli w innych biurach, wprowadzamy

—> USŁUGĘ o nazwie RADY LASTOWICZÓW <— 

Koszt takiej usługi to 200 zł

Pytaj wtedy o co zechcesz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości związane z podróżą.

Powiesz: cenią się skurczybyki!!!!

Odpowiemy: owszem! To nasza wiedza, nasze doświadczenie, nasze życie, nieprzespane noce i kolorowe poranki. To liczne szkolenia, rozmowy, wymiana zdań branżowych, grzebanie w ustawie o usługach turystycznych i przepisach wszelakich, to śledzenie nowości i trendów, to bycie na bieżąco ze światem.

Nie potrafimy wycenić informacji, bo te są BEZCENNE, wyceniamy nasz CZAS, który w promocyjnej cenie kosztować Cię będzie 200 zł.

Pamiętaj drogi czytelniku, że odpowiedzi na Twoje pytania możesz zawsze znaleźć w sieci. Powinieneś w sumie uzyskać je u swojego doradcy… no ale co zrobisz jak jest on tylko pracownikiem od robienia targetów. Może kliknąłeś rezkę w sieci, a ta nie jest zbyt skora do ludzkiego podejścia i przygotowania do podróży, woli zasypać wyskakującymi okienkami i masą ukrytych regulaminów, których i tak nie przeczytasz. Pomyśl zanim klikniesz swoje kolejne wakacje byle gdzie. Tata Lastowiczki mawia: mieć 200 zł, a nie mieć 200 zł to różnica 400 zł! Mądra to zasada i jak chcesz mieć 400 złotówek w kieszeni klikaj wakacje u Lastowiczów.

Nie masz czasu na przygotowanie do podróży, nie chce Ci się, lub po prostu nie wiesz jak szukać cennych wskazówek? Usługa RADY LASTOWICZÓW do kupienia od zaraz. Czas realizacji usługi to do 7 dni roboczych. Pamiętaj, że naszym priorytetem są Klienci, którzy zarezerwowali wakacje w naszym biurze i mają tą usługę GRATIS!!!

SERIO
CAŁKOWICIE ZA FREE!!!!

Robimy to w głównej mierze dlatego, bo zasypywani jesteśmy pytaniami z serii:

” czy mogę latać dronem tu i tu?”

lub

” jakieś rady na zemstę faraona?”

lub też

” jakie wycieczki polecacie w Tajlandii, bo wykupiłam hotel tu i tu?”

OPŁATY BĘDĄ POBIERANE OD:

  • zapytań dotyczących rezerwacji nie dokonanych w naszym biurze
  • od osób, które notorycznie wykorzystują naszą wiedzę, a rezerwują w innych biurach
  • od zapytań grupowych powyżej 15 osób
  • od zapytań złożonych, których nie ma w naszym systemie rezerwacyjnym, wymagających więcej czasu na przygotowanie
  • od osób, co do których mamy podejrzenia, że spacerują od biura do biura w celu negocjacji cen, co w naszej branży jest NIEDOZWOLONE

Opłata w wysokości 200 zł jest BEZZWROTNA!!!!

Nie ma głupich pytań mawiają, ale gdy chcecie naszej rady czy naszego punktu widzenia,  a my poświęcamy swój czas, który z wiekiem doceniamy coraz bardziej, to musisz liczyć się z tym, że nie jesteśmy robocikami, a tylko ludźmi, którzy też chcą życ i podróżować oraz spełniać swoje marzenia.

Przy okazji przypominamy, że przygotowanie oferty wakacyjnej jest całkowicie za darmo, ale zawsze liczymy na to, że tą jedyną, wybraną klikniesz w naszym biurze podróży.

No to cześć NOWY ROKU!!!

IMG_5355.JPG

#lastowicze
#jakośćniejakoś
#inspiracjarezerwacja

http://www.lastowicze.pl

biuro@lastowicze.pl

INSTRUKCJA OBSŁUGI LASTOWICZÓW

Jedna uwaga do wpisu “RADY LASTOWICZÓW ile to złotówek?

  1. Superpomysł! Gratulujemy szczerego, uczciwego i kompetentnego potraktowania tematu👏👍
    My wybieramy zawsze te 400 monet w kieszeni na pamiątki z wakacji zarezerwowanych u Lastowiczów😎

Leave a Reply