Egipt z Lastowiczami

Dzień dobry Lastowicze!

To będzie inny wpis niż zwykle, a to za sprawką pierwszego wyjazdu z naszym udziałem i naszymi Obserwatorami. We wrześniu 2020 roku rzuciliśmy hasło w świat i tak powstała nas już niezła grupa. Wybraliśmy Egipt, a dlaczego? Egipt uwielbiamy, znamy jak własną kieszeń, byliśmy tu już kilkanaście razy, znamy doskonale bazę hotelową, regiony, zwyczaje. Dla jednych symbol kiczu i DARLING AJ LAVJU, dla nas cudowna kraina, która rozpieści pogodą, najpiękniejszymi rafami koralowymi, a do tego super ceną w stosunku do jakości. Jeśli uważasz , że Egipt jest dla „Januszy”  to TAK… jesteśmy Januszami! i jesteśmy z tego dumni! Zawsze przestrzegamy kodeksu prawdziwych Lastowiczów, a jeśli nie wiesz co to takiego to zapraszamy do krótkiego przerywnika:

To raj all inclusive w bardzo rozsądnych pieniądzach, co powoduje, że wielu z Was będzie mogło do nas dołączyć.

Od jakiegoś czasu często pytaliście,  a gdyby tak zmajstrować wspólny wyjazd? No i stało się 🙂 Dołączajcie!  Wyjazd ten traktujemy jak nasz wywczas majowy, ale nie omieszkamy zająć się Wami należycie. Będziecie mogli na nas liczyć podczas wznoszenia toastów, podczas leniuchowania, pstrykania fot i aerobiku w basenie. Może mamy tu osoby, które nigdy nie leciały samolotem i chciałyby czuć się bezpieczniej? Może mamy tu takich co boją się Egiptu, a z Lastowiczami poczują się pewniej? Może macie ochotę pogadać, pośmiać się i naładować energią jednorożca? No to chodźcie z nami 🙂

Nie bronimy się przed rodzinami z dziećmi, a uwierzcie tutaj jest rodzinny raj. Zabierajcie swoje pociechy, choć zaznaczam, że jestem najlepszą ciocią ever i mogą z Wami nie chcieć wrócić 🙂

Bronimy się przed krzykaczami, chamstwem, pijaństwem bez ograniczeń, rasizmem, dyskryminacją i innymi wstrętnymi zachowaniami, których nigdy nie zaakceptujemy bez względu na kierunek wyjazdu. Mamy być dla siebie dobrzy, tolerancyjni, pomocni i szanować innych gości hotelowych, bo nie mamy go na wyłączność 😉

A zatem jeśli chcecie dołączyć do Lastowiczki i Kapitana oto szczegóły:

TERMIN: 09-16.05.2021

WYLOT: KATOWICE lub WARSZAWA (do wyboru)

HOTEL: TITANIC ROYAL, funkiel nówka nieśmigana 🙂 a tak serio to nowe dziecko sieci TITANIC w starych murach całkowicie odremontowanych i urządzonych od podstaw. To najlepszy hotel sieci TITANIC w tej chwili. Ocena gości stale rośnie i to cieszy niezmiernie, bo po raz kolejny potwierdza się fakt, że Lastowicze mają nosa do nowych hoteli.

WYŻYWIENIE: ALL INCLUSIVE

To teraz serwuję Wam fotki hotelu, a następnie przejdę do hajsów, zaliczek i innych tematów, które mniej lubie, ale opowiem 🙂

titanic

 

 

 

pokój standard

azienka pokój standard

pokój

dla dzieci

spa

titanic resort

lobby

lobby 2

plaza

food

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony hotelu http://titanic-royal.com

CENA:

pamiętajcie, że ta jest zmienna, wszystko zależy od konfiguracji pokoi, ilości osób w pokoju, wieku dzieci itd.

Dla przykłądu podaję obecne ceny jakie widzimy w naszym magicznym systemie:

2458 zł za osobę w pokoju standard z lotem z Katowic

2460 zł za osobę w pokoju standard z lotem z Warszawy

Możesz zaszaleć i zafundować sobie pokój SWIM UP czyli z indywidualnym wyjściem do współdzielonego basenu. W tego typu pokojach nie ma możliwości zakwaterowania rodzin z dziećmi :

2898 zł za osobę w pokoju swim up z Katowic

2900 zł za osobę w pokoju swim up z Warszawy 

Jest też pokój rodzinny rekomendowany dla famillii i oto przykładowa kalkulacja:

9196 zł za pokój family (2 dorosłe + 2 dzieci do 12 lat)

7612 zł za pokój family (2 dorosłe + 1 dziecko do 12 lat)

Rodziny zmieszczą się też w pokoju standard, ale rekomendujemy Wam komfort wypoczynku, gdyby jednak nie był Wam taki potrzebny wówczas:

8077 zł za pokój standard (2 dorosłe + 2 dzieci do 12 lat)

6497 zł za pokój standard (2 dorosłe + 1 dziecko do 12 lat)

ZALICZKA to 15% ceny, resztę dopłacać będziecie na około 30 dni przed wylotem.

Dla chętnych szykujemy wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne. O kosztach i szczegółach poinformujemy gdy poznamy ostateczna liczbę grupy, tecz nie później jak 14 dni przed wylotem.

Pamietajcie kochani Lastowicze, że cena może ulec zmianie, jest uzależniona od ilości miejsc, promocji itd. Ona nigdy nie jest stała. Gdy jesteś ciekawy jaka cena jest na dzień dzisiejszy wskakuj w ten link :

—> AKTUALNE CENY I DOSTĘPNOŚĆ <—

W cenie macie wliczone wszystko co potrzeba:

przeloty z bagażami

transfer lotnisko-hotel-lotnisko

zakwaterowanie

wyżywienie

opiekę rezydenta

ubezpieczenie podstawowe

W chwili gdy zdecydujecie się na wyjazd podpowiemy Wam co warto dodać do Waszej rezerwacji, aby czuć się bezpiecznie, spokojnie i komfortowo. Jak ustrzec się przed utratą pieniędzy w chwili nagłego zachorowania w tym na COVID czy w przypadku trafienia na kwarantannę.

Zdradzimy Wam kilka szczegółów na temat testowania, kwarantanny i innych smaczków, które w czasach pandemii opanowaliśmy do perfekcji.

Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem, prześlij do nas swoje dany osobowe oraz pozostałych uczestników takie jak:

imiona i nazwiska zgodne z paszportem

daty urodzenia

miejsce zamieszkania

telefon kontaktowy

data ważności paszportu

preferowane lotnisko wylotu

rodzaj wybranego pokoju

Twoje dane będą przechowywane należycie zgodnie z dyrektywą RODO. Nie musisz się obawiać o ich bezpieczeństwo.

Będziemy sprawdzać dostępne wersje i przesyłać konkrety na maila. Prosimy Was o dokładne przeczytanie tego wpisu, bo macie w nim zawarte wszystkie istotne kwestie.
O kontakt mailowy prosimy jedynie zainteresowane rezerwacją osoby. Otrzymacie od nas wszystkie niezbędne dokumenty do analizy.

biuro@lastowicze.pl 

Informujemy również, że nie ma możliwości dołączyć do naszych aktywności przygotowanych specjalnie dla uczestników, jeśli nie zarezerwowałeś wakacji
w TITANIC ROYAL za naszym pośrednictwem. Poświęcamy 100% uwagi dla naszych Klientów i to chyba zrozumiałe 🙂

PS. Od 22.03 przebywać będziemy na swoim urlopie zatem na wszystkie pytania wysłane po tym terminie będziemy odpowiadać dopiero po świetach.

#lastowicze

Leave a Reply